Biznes

Dlaczego 

musisz go mieć

Committed to Excellence

Niezależność finansowa

1

Współczesny świat wymaga od nas odpowiedniego statusu społecznego.  Czy nam się to podoba czy nie - jeśli go nie będziemy mieć, szybko zostaniemy odsunięci na boczny tor zawodowy, społeczny a także towarzyski. 

To wszystko powoduje, że często wybierana jest droga najłatwiejsza -  czyli kredyt.

Zadłużając się dostajemy złudne wrażenie komfortu które w rzeczywistości jest niewolnictwem naszych czasów.  

Musimy pracować żeby spłacać zobowiązania wobec banku i nie ryzykujemy szukania niczego lepszego - bo jest nam w danej chwili dobrze.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że podwyższenie stóp procentowych, bądź redukcje etatów u pracodawcy - może z dnia na dzień postawić nas pod ścianą utraty obecnego poziomu życia jeśli nie mamy niezależnego źródła  dochodu.

 

Czas

2

Czas, czas, czas ...

- kogo nie zapytasz brakuje mu przede wszystkim czasu. 

Współczesne możliwości zarabiania za pośrednictwem sieci internetowej- dają nie tylko komfort wykonywania swojej pracy z zacisza domowego ale dają także swobodę w decydowaniu kiedy ten czas poświęcamy na naszą pracę.

Docenią to nie tylko rodziny posiadające dzieci lecz także pracujący na etaciei niemogący sobie pozwolić na dodatkowy etat z uwagi na kolidowanie godzin z ewentualnym dodatkowym zatrudnieniem. 

Wiedza

3

Wiedza ludzi o zmianach w ich otoczeniu ogranicza się zazwyczaj do tego co jest im niezbędne. Udział w społeczności ludzi budujących biznesy online - daje ogromne możliwości zapoznania się z wiedzą o której w prasie czy telewizji powiedzą wam gdy już coś się wydarzy i zostaniecie postawieni przed faktem dokonanym. 

Wiedza wyprzedzająca pewne wydarzenia czy zmiany - pozwoli ci na podjęcie stosownych działań znacznie wcześniej. 

Wiedza ta jest niezmiernie ważna ponieważ może cię uchronić przed wieloma nieprzyjemnościami i kosztami a także będziesz mógł ją wykorzystać do zarobienia na tych zmianach. 

Dlatego też ludzie biznesu tak łatwo adaptują się do wszelkich zmian i jeśli traktują biznes poważnie - śledzenie zmian traktują jako codzienną rutynę. 

Ale nie martw się dołączając do naszej społeczności - taką wiedzę dostaniesz na czas.

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com