Jak wzmocnić

wypadające włosy

Przyczyny wypadania  włosów:

 

70% mężczyzn i 40% kobiet zmaga się z tzw. łysieniem androgenowym lub androgenicznym.
To przypadłość dziedziczna – wydawać by się mogło - nie wile możemy poradzić bo mamy to po rodzicach ... a jednak .... możemy.

Jak zapobiegać wypadaniu włosów:

  • Zmień dietę. Bardzo prawdopodobne, że w Twojej diecie brakuje kluczowych dla zdrowia włosów składników. Zadbaj o to, by dostarczać organizmowi wszystkich witamin i minerałów:

Żelazo - brak Fe skutkuje niedokrwistością, której objawem bywają cienkie, wypadające włosy. 

 

Witaminy: witaminy C i E, witaminy A i H, witamina B12

Mikro - i makroelementy jak:  krzem, siarka, cynk, 

W swoim jadłospisie należy uwzględnić orzechy (orzechy laskowe, orzechy włoskie), migdały, nasiona (nasiona lnu, słonecznik, pestki dyni), oliwę z oliwek czy olej lniany, które bogate są w cynk, miedź i tłuszcze nienasycone.
 

Poniżej zamieszczono dwa zestawienia produktów:

  • gotowy (zwierający opracowaną kompozycję) oraz

  • zestaw witamin i minerałów odpowiedzialnych za przywrócenie życia Twoim włosom w przypadku dłuższego niedoborów. 

Wybierz PLN w górnej części strony aby przekonać się za jak niskie ceny możesz zakupić te produkty

Najskuteczniejszy sposób​ na wypadanie włosów

Najskuteczniejszym spospobem na zatrzymanie lub cofnięcie łysienia jest zastosowanie blockera DHT. Czym jest DHT dowiesz się tu:  LINK

Zalecenia:

  • badanie poziomu DHT - koszt 30-40 zł.

  • zakup blockera DHT - http://tinyurl.com/yyvrkfsn - bardzo dobry stosunek ceny do jakości a w dodatku powyższy rabat daje wam gwarancję najlepszej oferty.

Naturalne zioła ograniczające wypadanie włosów.

Należą do nich:

pokrzywa zwyczajna – wzmacnia włosy,

myszopłoch kolczasty – zwiększa ukrwienie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów,

hyzop lekarski – poprawia krążenie, zmniejsza stany zapalne,

winorośl – reguluje wydzielanie łoju wpływającego na szybkość wypadania włosów,

bambus zwyczajny – jest dobrym źródłem aminokwasów i krzemu, które odżywiają cebulki włosów.
 

  • Nie przesadzaj ze stylizacją. Prostownica i suszarka, a także silne kosmetyki utrwalające fryzurę działają na włosy z dużą mocą, przez co wyraźnie je osłabiają. Warto więc na jakiś czas ograniczyć ich używanie tak, by włosy miały czas na regenerację.

  • Stosuj płukanki i wcierki. Jeśli chcesz wzmocnić włosy i sprawić, by były stabilniej osadzone w mieszkach włosowych, zadbaj o oczyszczanie i stymulowanie skóry głowy. Proste domowe płukanki (np. z roztworu octu jabłkowego) i wcierki (np. z naparu zielonej herbaty) są w tych zadaniach niezrównane.

  • Jeśli zatroszczysz się o dobre odżywianie swojego organizmu ( 3-4 miesiące) usuniesz swoje problemy i zapewnisz swojemu organizmowi także dobre funkcjonowanie w innych obszarach. Jeśli jednak nie odnosisz efektów lub jesteś osobą ... nieco leniwą bądź zabieganą - rozważ poniższą ofertę: LINK

Leczenie farmakologiczne

Na rynku są również dostępne środki farmakologiczne, które znalazły swoje zastosowanie w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Należą do nich m.in.:

  • Antyandrogeny – specjalne preparaty, które blokują działanie androgenów (dokładnie DHT – dihydrotestosteronu), czyli hormonów odpowiedzialnych za łysienie androgenowe. Powodują one widoczny wzrost włosów oraz spowalniają proces dalszej utraty włosów. Należy pamiętać, że stosowanie antyandrogenów jest skuteczne tylko w przypadku systematycznego i ciągłego ich stosowana. Niestety w przypadku ich odstawienia, nadmierne wypadanie włosów powróci. Efekty leczenia antyandrogenami są widoczne po kilku miesiącach ciągłego stosowania. Tu zamówisz blocker DHT: LINK

  • Minoksydyl – jego pierwotnym przeznaczeniem było leczenie nadciśnienia. Zauważono, że skutkiem obocznym stosowania minoksydylu jest występowanie nadmiernego owłosienia. Obecnie jego roztwór stosuje się miejscowo w terapii łysienia męskiego, a pierwsze efekty są zauważalne po około 2 miesiącach. Tak jak w przypadku antyandrogenów, zaprzestanie stosowania terapii minoksydylem skutkuje powrotem wypadania włosów.

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com