Wybierz

swój Biznes

SkayWay

SkayWay daje ci możliwość - zainwestowania małych środków i uzyskiwania dochodów pasywnych do końca istnienia firmy, która ma szansę zdominować cały świat. Przemyśl, oceń i podejmij decyzję. Jeśli nie masz większych środków skup się na FutureNet - jeśli natomiast możesz poczekać  na swoje dochody  3 - 4 lata - wykorzystaj tą możliwość.

SkayWay - jest projektem, który daje ci możliwość dołączenia do grona twórców transportu XXII wieku. Nie musisz mieć milionów aby brać udział w zyskach współczesnych mega projektów. SkayWay w ciągu jeszcze naszego życia zmieni oblicze transportu. Dołączając dzisiaj - możesz zostawić sobie lub swoim dzieciom, niesamowity prezent! Możliwość wypłaty dywidend z zysku firmy z ogromnym potencjałem!

Czy nie chciałbyś czerpać z zysków firmy, która przed ostateczną certyfikacją ma już podpisane ogromne kontrakty!?

Obejrzyj materiał, zaloguj się na stronę i zobacz jak łatwo zostać częścią tego projektu .

Czy wiesz, że możesz kupić akcje warte już od  250 $ w 10 ratach po 25 $ z gwarancją niezmienności ceny - a to tylko jedna z ofert.

We Go Crypto (WGC)

Jeśli nie wiesz czym jest arbitraż - obejrzyj poniższe materiały. WeGoCrypto to automatyczne oprogramowanie, wykorzystujące różnice między poszczególnymi giełdami i dokonujące w naszym imieniu transakcji. Ilość transakcji uzależniona jest od posiadanego pakietu.

Jeśli nie wiesz czym jest arbitraż - obejrzyj poniższe materiały. WeGoCrypto to automatyczne oprogramowanie, wykorzystujące różnice między poszczególnymi giełdami i dokonujące w naszym imieniu transakcji. Ilość transakcji uzależniona jest od posiadanego pakietu.

WGC to także kryptowaluta XIN - która ma służyć do obrotu wewnętrznego. Obecnie, z uwagi na wprowadzanie oprogramowania użytkowego jest krypto-walutą niedoszacowaną - i może stanowić dobrą inwestycję w najbliższych miesiącach.

Ostatnim dzieckiem (X.2018) tej firmy jest platforma łącząca różne giełdy. Będzie to niezwykle pomocne dla traderów, którzy swobodnie poprzez API, będą mogli być w jednym miejscu na wielu platformach. Obecnie uruchomiono przedsprzedaż kryptowaluty STC mającej służyć do obsługi tej części platformy i za ich pośrednictwem możliwy będzie zakup dostępu do platformy. Więc teraz mając możliwość zakupienia tokenów STC z 80% dodatkiem do zakupionej ilości w ramach bonusu - gwarantujesz sobie dobry start  z ogromną zniżką!

Jeśli bliski jest ci rynek kryptowalut lub chcesz na nim zarabiać .... musisz mieć oprogramowanie WGC! 

Jak widać na powyższym obrazie, arbitraż za pomocą oprogramowania WGC - daje ogromne możliwości  - wyszukanie  blisko 10% różnicy między giełdami nie jest wcale niczym wyjątkowym dla tego oprogramowania. Zastanów się ile można zyskać w ten sposób dodatkowych środków ???

INFORMACJA

Zamieszczone na mojej stronie informacje nie są Poradnikiem Inwestycyjnym, a Ja NIE Jestem Doradcą Finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji Zarobku (Ja Również NIE  dam Ci Takiej Gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na tej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych programach działam, ale to nie znaczy, że Twoje działania w nich również będą skuteczne.

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com