Jak zaplanować wakacje  życia

Nie ma nic gorszego jak wakacje bez pomysłu

 odwiedzanie tych samych miejsc, pobyt w kraju i trzy fotki z całego urlopu.

Poniżej w 4 działach przedstawię ci wszystko co jest niezbędne aby zaplanować swoje wakacje życia 
i nie wydać na to fortuny.

PLANOWANIE URLOPU

Jaka jest najważniejsza część planowania?

Odpowiedź na trzy podstawowe pytania: co? gdzie? kiedy ? i za ile?

Odpowiedzi na te pytania wydają się oczywiste - ale gdy przyjdzie do planowania ... staje się to najtrudniejszą częścią całego urlopu i wymagają nieco własnego wakacyjnego doświadczenia lub zapoznania się z poniższymi wskazówkami.

Tak naprawdę na pytania szybko odpowiedzą nam wyszukiwarki. Ale zanim przejdziemy do wyszukiwarek hotelowych określmy sami gdzie chcemy spędzić wakacje:

- Polska?

Mamy małe dziecko, krótki urlop, niski budżet lub nie mamy odwagi na wojaże  - warto się zastanowić nad konkretnym rejonem naszej Polski. Jenak należy pamiętać, że Polska nie jest zbyt tanim krajem urlopowym.

- Konkretny kraj / warunki pogodowe

Gdy już wybraliśmy konkretny zakątek świata na etapie planowania musimy uwzględnić temperaturę powietrza oraz wody abyśmy nieświadomie nie strzelili sobie bolesnej gafy! jak np. wyjazdu w lipcu w celu obejrzenia świątyni słońca w Abu Simbel.

Ale taka wiedza pozwala także miło i tanio odpocząć w mało atrakcyjnych miesiącach poza sezonem.

Temperatury wody i powietrza na świecie

Mapa interaktywna temperatury

 

Na pytanie gdzie i za ile? szybko odpowiedzą nam wyszukiwarki ale warto i tu wspomnieć o kilku rzeczach:

www.booking.com 

Bardzo popularna wyszukiwarka hoteli z ogromną samą ich bazą. Za minimalnie wiekszą cenę noclegu otrzymujemy potężnego sprzymierzęca w sytuacjach gdy coś nie gra w hotelu. Booking.com zawsze ma bezsprzeczne argumenty - klientów i skutecznie karci nieuczciwych hotelarzy.

Nie należy zapominać, że znajdziemy tu także bilety na samolot, wypożyczymy auto, czy zamówimy taxi na lotnisku. 

BONUS: Rejestrując się teraz do www.booking.com - otrzymacie 50,00 zł na wasze wkacje.

BIZNES: Jeśli masz wolne mieszkanie, dom lub pokój - rozważ czy także nie skorzystasz na wynajmie z tym portalem - wystarczy zarejestrować się: ZOSTAŃ GOSPODARZEM

Nowy obraz mapy bitowej.jpg
A.jpg

https://www.airbnb.pl 

Bardzo konkurencyjna i godna uwagi wyszukiwarka ale tym razem domów i mieszkań. Jeśli szukasz na wakacje apartamentu bądź mieszkania - to jest najlepsze miejsce do tego. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele domów czeka na świecie na Twoje odwiedziny.

 

BONUS: Rejestrując się teraz do https://www.airbnb.pl i korzystając z oferty otrzymacie nawet 138,00 zł 

BIZNES: Jeśli masz dom, apartament lub organizujesz jakieś imprezy - rozważ czy nie skorzystać na współpracy z https://www.airbnb.pl 

Minimalne prowizje powodują, że bardzo szybko przybywa zwolenników tej platformy.

Można byłoby powiedzieć, że mamy już wszystko gdyby nie jedna platforma którą specjalnie zostawiłem na koniec: 

LINK

bumerang.jpg

Narzędzie dotychczas zarezerwowane dla biur podróży - jest teraz w zasięgu każdego z was.

Koniecznie zapoznaj się z krótkim materiałem w prezentacji interaktywnej zamieszczonej w powyższym linku - zrozumiesz dlaczego hotele windują ceny jak również dlaczego pomimo pozornego dużego wyboru jesteśmy skazani na zawyżone ceny - ale jest na to sposób!

Wszystkie zawarte tu oferty są z gwarancją najniższej ceny !!!!

jeśli znajdziesz lepszą ofertę w danym hotelu, wypożyczalni aut itd. otrzymasz cenę obniżoną o 10 % od tej którą ty znalazłeś !

Aby uzyskać dostęp do materiału i samej platformy - podaj swoje dane dzięki czemu uzyskasz możliwość otrzymania spersonalizowanego kontaktu z mojej strony.

bumerang 2.jpg

Jeśli więc swoje wakacje chcesz spędzić w rewelacyjnych warunkach wykorzystaj dostęp do platformy która pozwoli zaoszczędzić ci dużo pieniędzy bądź w tej samej kwocie spędzić je w lepszym standardzie.

Jeśli natomiast masz nieco skromniejszy budżet - zawarte na tej stronie wskazówki pomogą ci w wybraniu czegoś odpowiedniego dla siebie.

Pamiętajcie - urlop nie musi być w okresach wakacyjnych więc - dodajcie tą stronę do ulubionych i jeśli pojawi się coś interesującego - na pewno tu to znajdziecie ;)

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com