Konto osobiste, Ubezpieczenia, Kredyty.

Najlepsze oferty w jednym miejscu

Od dzisiaj nie musisz szukać i porównywać ofert banków, firm ubezpieczeniowych

najlepsze oferty znajdziesz w jednym miejscu - na tej stronie.

KONTO OSOBISTE

Jakie powinno być konto osobiste:

 

Polskie - tylko 3 banki powinniśmy traktować jako Polskie: Bank Pocztowy, BOŚ Bank i PKO BP - więcej tutaj LINK

Dostosowane do moich potrzeb - pod linkiem znajdziesz w jednym miejscu najlepsze oferty banków - LINK.

 

Nie daj zwieść się na prezenty powitalne - banki zachodnie, mają o wiele bardziej silniejszą pozycję a zyski wyprowadzane są z Polski. Upadłość nie generuje dla takiego banku większych kosztów a dla klientów banku wręcz przeciwnie - LINK.

Unikaj małych lokalnych banków - małe lokalne banki nie posiadają gwarancji BFG (Bankowego Funduszu Gwarancyjnego) co wiąże się z większym ryzykiem utraty twoich środków - chociaż finalnie i tak wszelkie koszty upadłości pokrywają podatnicy - LINK.

Nowoczesność rozwiązań - dobór konta to także uwzględnienie rozwoju nowych kierunków banku którego klientem chcemy się stać. Tu niekwestionowanym liderem jest PKO BP. Ważnym argumentem do rozważenia jest także fakt, że jeśli masz konto powyżej 6 miesięcy w PKO BP możesz liczyć na znaczne obniżenie prowizji za udzielenie kredytu - a przy kredycie hipotecznym nie są to małe kwoty. Mając do wyboru możliwość założenia konta za 0 zł w PKO BP - każdy potencjalny kredytobiorca powinien jak najszybciej założyć konto - aby przy trafieniu okazji na zakup mieszkania  oszczędzić a nie zbędnie tracić. LINK

OC/AC i INNE UBEZPIECZENIA

Jak wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia OC/AC i innych?

Porównaj - jeśli porównasz większą ilość ofert masz większy wybór i nie staniesz się ofiarą nieuczciwego pośrednika który zaproponował ci mniej droższą ofertę aby otrzymać większą prowizję.

Zrób to najszybciej jak to możliwe - każdy cierpi na brak wolnego czasu, odwiedzanie biur firm ubezpieczeniowych nie jest wygodne więc warto porównać oferty online - niestety złożenie zapytania wiąże się z koniecznością zostawiania swoich danych do kontaktu i czekaniem na telefon lub wypełnianiem szeregu danych osobistych u poszczególny firm. Jednak są sprawne porównywarki online i zaraz ją poznasz.

Dostęp do informacji o swoich ubezpieczeniach - jeśli ubezpieczasz dom, mieszkanie rodziców, auto: swoje i żony, dzieci w szkole oraz domek działkowy i ubezpieczenia te często są w rożnych firmach - ogarnięcie wszystkiego graniczy z cudem a w przypadku potrzeby pomocy - wymaga dodatkowego czasu na dogrzebanie się warunków ubezpieczenia.

Poniżej poznasz Idea Fair Play - która nie tylko pomaga w szybkim i optymalnym wyborze ale także pomaga niepotrzebującym.

W jednym miejscu szybko porównasz oferty i wybierzesz najtańszą, omówisz z jednym konsultantem oferty wszystkich firm, uzyskasz podgląd swoich ubezpieczeń z rożnych firm - czego chcieć więcej? Możesz także zarobić - przyłączając się do programu IdeaFairPlay i informując swoich bliskich o tak dogodnym rozwiązaniu.

IFP.jpg

KREDYT

wszystko co będzie ci pomocne przy uzyskaniu kredytu

Zdolność kredytowa - szybko określisz, ile jesteś w stanie uzyskać kredytu - bez podawania swoich danych i w dowolnej chwili korzystając z poniższych narzędzi.

Rzeczywista stopa procentowa - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pozwala klientowi na łatwiejsze porównanie ofert kredytów konsumenckich udzielanych przez banki, spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe (SKOK-i) oraz niebankowe instytucje pożyczkowe, ponieważ oprócz oprocentowania uwzględnia ona także pozostałe koszty kredytu (np. prowizje, opłaty, koszty usług dodatkowych niezbędnych do uzyskania kredytu).

Porównanie ofert banków - bez podawania swoich danych osobowych w zaciszu domu, wpiszesz swoje parametry i otrzymasz natychmiast oferty do porównania. 

Wybierz najlepszy dla siebie kredyt

Kredyty.jpg
Kredyty2.jpg

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com