Omega Best

Ogromny potencjał rozwoju połączony z pasywnym zarabianiem

Każdy partner otrzyma stronę promocyjną gratis !

2000px-Flag_of_the_United_Kingdom.jpg

Information

in English

Dlaczego warto skupić się na tym projekcie?

Jako pierwsza firma w historii Omega oferuje produkt Active Box - wyjątkowe połączenie usług reklamowych, udział w badaniach marketingowych i zadaniach związanych z obsługą chmury kryptowalutowej. Aktywne udziały można kupić od 50 do 200 000 BitBondów (1 BitBond = 1 EURO)

Opcje zarabiania:

ActiveBox 

Zakup udziałów w firmie Omega Best gwarantuje otrzymanie zysku w wysokości:

do 70% w 12 miesięcy 

do 30% w 6 miesięcy.

Minimum inwestycji: 

50 EURO / 100 EURO - aby zająć pozycję w  strukturze binarnej firmy.

Zadania do wykonania w ramach programu:

Subskrybowanie kanałów YouTube, "Liking" posty na Facebooku, testowanie aplikacji.

Kierunek rozwoju firmy w 2019 roku

Plan marketingowy

2.jpg

Kontrakty miningowe

Posiadanie bardzo wydajnych i ekonomicznych kopalni umożliwia efektowne wydobycie ETH. Dostępne pakiety miningowe: [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

Program Afiliacyjny:
Prowizja do 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

Podczas rejestracji wybierz kraj pochodzenia UK

Team:

Bartosz Nafalski – CEO , Były Dyrektor Marketingowy MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dyr. Zarządzający Frugo, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm w kilku krajach.

Lukas Bozek – CFO, Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager, Magdalena Bohdanowicz – Creative Director, Joanna Dlouhy – Sales Director, Sylwia Burza – HR Director
Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki. [Redaktor Magdalena Bohdanowicz pracowała dla TVN24]

historia Omega.jpg

Przykładowe obliczenia dla paczki 6 miesięcznej bez polecania za 2 000€

Po zakupie Active Box aby brać udział w pełnych naliczeniach będziesz musiał wykonywać proste czynności marketingowe tj. wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, polubienie strony, wyrażenie swojej opinii. Wszystko zależne od aktualnych potrzeb firm współpracujących z Omega Best

1. Przykład bez reinwestycji
Zakupując swojego Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.2€.

 

Po 6 miesiącach będziesz miał 2 600€ czyli na czysto możesz zyskać 600€. Wypłaty z platformy są realizowane od 100€ wiec już po kilku dniach będziesz mógł wypłacić pierwsze pieniądze. 

Co zyskasz reinwestując?

Uruchamia się wtedy tak zwany % składany a Twoje zarobki z dnia na dzień zwiększają się.
Od 50€ masz możliwość zakupić kolejny Active Box.

2. Przykład z reinwestycją


Zakupujesz Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.2€.

Po 4 dniach nazbiera Ci się na koncie ponad 50€ wiec możesz zakupić kolejnego Active Boxa dzięki temu pracuje dla Ciebie już ponad 2050€ a Twoje naliczenia dzienne zwiększają się.

Stosując ten system po 6 miesiącach w obrocie będziesz miał ponad 7 000€ a Twoje dzienne naliczenia wynosić już będą ponad 50€.

W taki sposób możesz po pewnym czasie zbudować sobie stabilny pasywny dochód w Omega Best. A to jaki dzienny zysk będziesz miał zależy już od Ciebie i Twojej inwestycji.

222.jpg

Jak zarobić dodatkowo na polecaniu w Omega Best?

Zarabianie na promowaniu Active Box


Istnieje tutaj kilka możliwości zarabiania. Czym wcześniej zajmiesz miejsce tym więcej zyskasz z systemu binarnego ponieważ część osób wpadać będzie do Twojej grupy dodatkowo. Korzystaj!


System binarny - każdy ma możliwość budowania dwóch linii (jedną buduję Ci ja i osoby w zespole dlatego czym wcześniej się rejestrujesz tym więcej korzyści, więcej osób wpadnie do Twojej grupy) zarabiasz od 5 do 9% z obrotu słabszej linii.

 

Aby zarabiać z systemu binarnego musisz być aktywny czyli mieć Activ Box za minimum 100BB czyli 100€. 


Bonus bezpośredni - Za bezpośredniego poleconego zawsze masz 6% prowizji.
Team bonus - bonus z obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
Leader bonus - bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego (m.in. Iphone Xs, MacBook Pro, BMW M4 itd.)

Jeśli również chcesz zarabiać promując projekt otrzymasz ode mnie podobną stronę www za darmo. Pomoże Ci ona w pozyskiwaniu osób online do Twojej grupy - warunek aktywna pozycja w strukturze binarnej za min. 100 EURO.

UWAGA

Poniżej zawarte są wskazówki krok po kroku jak dokonać instalacji VPN na twoim komputerze i telefonie aby móc korzystać w Polsce z OmegaBest.

Instrukcja instalacji krok po kroku

Jeśli interesuje Cię przystapienie do Omega Best - skontaktuj się ze mną - pomogę w procesie rejestracji i udzielę dodatkowych informacji

NAJNOWSZE INFORMACJE

 

Poniżej możesz obejrzeć webinar omawiający działalność firmy od A do Z i przedstawiający najnowsze informacje o OmedzeBest, firmach z jakimi współpracuje i kierunkiem ich rozwoju.

webinar.jpg
Informacje z 15.05.2019 r.
W poniższym linku znajdziecie materiał podsumowujący najnowsze informacje o kierunku rozwoju firmy - obejrzyj koniecznie!
Materiał filmowy

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com