Niezbędne

w biznesie

Poczta

Na początku swojej przygody z biznesem warto zacząć od założenia oddzielnej poczty do celów biznesowych.

Ma to wiele plusów. Do najważniejszych, należy jednak łatwość w oddzieleniu życia prywatnego od biznesu. 

Osobiście polecam konto dające wysoki poziom bezpieczeństwa - pamiętajcie, że dostęp do poczty wiązał się będzie w wielu przypadkach z dostępem do waszych platform na których będziecie zarabiać. W związku z powyższym - proponuję nie bagatelizować tego pierwszego etapu.

 

Gmail  

Poczta która daje mnóstwo opcji dodatkowych takich jak dysk na dane w chmurze, możliwość sporządzania dokumentów online i wiele innych a czego nie będziemy tu omawiać. Darmowa i dość bezpieczna.

ProtonMail

Dla bardziej wymagających polecam - szwajcarski serwis webmail oferujący szyfrowane usługi poczty elektronicznej. Pracownicy serwisu nie mają dostępu do treści wiadomości przesyłanych i odbieranych przez użytkowników ProtonMail, gdyż szyfrowanie odbywa się po stronie klienta.

Giełda kryptowalut.

Obecnie aby móc funkcjonować w nowych płaszczyznach biznesu online -koniecznym jest posiadanie dostępu do giełdy.  Jednak nie chodzi nam o Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie :)

Interesuje nas rynek kryptowalut. Założenie konta na giełdzie kryptowalut pozwoli nam:  dużo zaoszczędzić, szybko dokonać płatności oraz co najważniejsze szybko - uzyskać nasze wynagrodzenie - a oto przecież chodzi. 

Założenie konta na poniższych giełdach jest  darmowe i wręcz niezbędne! Osobiście polecam abyście założyli konta na obu giełdach - a z jakiego powodu? Dla waszej oszczędności! Należy pamiętać że oba wymagają weryfikacji tożsamości, ponieważ oferują możliwość wypłaty kryptowalut na FIAT.

CoinDeal

Giełda w nieco odmiennej formie od BitBay - ale dająca możliwość po najniższych kosztach przetransferować środki z naszego głównego programu zarobkowego FutureAdPro na nasze konto prywatne - a przecież chodzi nam aby jak najwięcej środków zostało w naszej kieszeni.

W najbliższym czasie do konta będzie możliwe zamówienia karty płatniczej która sama przewalutuje wasze kryptowaluty na PLN.

Portfel

Jeśli masz już środki na giełdzie - musisz mieć świadomość o konieczności zabezpieczenia  swoich środków w kryptowalutach. Nie będę tu się rozwodził na temat portfeli ciepłych i zimnych ale chodzi o jedną najważniejsza rzecz - i nie chodzi o kwotę - bo dla jednej osoby 2000 PLN będzie dużą kwotą a dla drugiej osoby 20 000 $ będzie taką sobie sumą - chodzi o bezpieczeństwo naszych środków niezależnie od kwoty. Partnerzy otrzymają w tym zakresie kompletną wiedzę ale skupmy się na sednie - portfel musi gwarantować moim partnerom bezpieczeństwo dlatego każdemu kto posiada kryptowaluty zalecam zakupienie poniższego urządzenia - gwarantującego wam bezpieczeństwo waszych kluczy. Oczywiście są inne produkty ale moim zdaniem jest to opcja stosunkowo tania i gwarantująca wasze bezpieczeństwo - a jeśli zostaniesz członkiem mojego teamu .... będziecie wiedzieć w co inwestować aby aby w najbliższych latach zyskać niezależność finansową !

Ledger Nano S

BitBay

Obie giełdy mają Polskie korzenie. Przejrzysta giełda z łatwym i intuicyjnym interfejsem. Oferuje dużo opcji i możliwość wpłacenia środków w PLN nawet z "Żabki" :) Dostępna jest bardzo ciekawa funkcja wypłaty środków z bankomatów Euronetu - co w późniejszym etapie może wam wiele ułatwić - szczególnie gdy potrzebować będziecie zamienić kryptowalutę na PLN.

 

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com