Wybierz

swój Biznes

Jeśli masz już konto na FutureNet - masz za sobą już swój pierwszy krok w stronę własnego biznesu - ale o tym szerzej za chwilę  - teraz chciałbym powiedzieć o tym co tu znajdziesz.

Przedstawię ci propozycje biznesów online, które w mojej ocenie zasługują, nie tylko na uwagę ale także na poszerzenie o nich wiedzy aby móc podjąć samodzielnie właściwą decyzję.

Przy każdym z nich, dam ci podstawowe informacje na ich temat a jeśli coś cie zainteresuje - zarejestruj się do danego programu i pamiętaj, że sama rejestracja do niczego Cię nie zobowiązuje - a umożliwi Ci to zapoznanie się z dostępnymi opcjami. Jeśli coś będzie niezrozumiałe - skontaktuj się ze mną - pomogę ci w zrozumieniu pewnych zagadnień. 

Zdaję sobie sprawę, że na początku - wszystko może wyglądać nieco skomplikowanie - ale gdy nawet najwięksi ignoranci dają radę ..... pozostaje tylko jedna kwestia ..... czy chcesz coś zmienić w swoim życiu ???

INFORMACJA

Zamieszczone na mojej stronie informacje nie są Poradnikiem Inwestycyjnym, a Ja NIE Jestem Doradcą Finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji Zarobku (Ja Również NIE  dam Ci Takiej Gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na tej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych programach działam, ale to nie znaczy, że Twoje działania w nich również będą skuteczne.

FutureAdPro  -Mój Pierwszy Biznes od którego zaczęło się zarabianie w internecie!!! 

                                               

Program FutureAdPro jest częścią platformy FutureNet - więcej informacji o możliwościach całej platformy FutureNet i bieżących nowościach związanych z tą firmą znajdziesz pod poniższym linkiem:

Jeśli zapoznaliście się z informacjami z powyższego linku wiesz już, że 5 milionowa społeczność użytkowników FutureNet już zarabia z tą firmą. Większość partnerów FutureNet, zajmuje się biznesem online lub właśnie uczą się robienia pieniędzy online. Dzięki temu możesz być także pewny, że będziesz wiedział bardzo szybko o wszystkich intratnych biznesach online na całym świecie. 

Wracając do FutureAdPro - pamiętaj, że jeśli masz już konto na FutureNet - tym samym loginem i hasłem zalogujesz się na wszystkie inne produkty FutureNet w tym do AdPro. 

Więc jeśli nie masz jeszcze konta na FutureNet - załóż je tutaj:

Jeśli zalogowałeś się z powyższego linku - już jesteś w moim teamie - napisz do mnie za pomocą portalu FutureNet, lub maila - podając swój login - a dostaniesz swoją nagrodę i uzgodnimy dogodny termin kiedy będziemy mogli krok po kroku wprowadzić cię we wszystkie szczegóły szybkiego zarabiania i osiągnięcia celu: 1 rok - 100% więcej kapitału. 

Logując się z powyższego linku otrzymasz:

- jedną z podstawowych matryc - w zależności od ilości zakupionych udziałów.

- kompletną pomoc przy procesie rejestracji i weryfikacji konta,

- darmowe wsparcie przy wprowadzeniu w tajniki biznesu online

- dostęp do części strony zarezerwowanej jedynie dla członków mojego "Ultra Teamu"

- dostęp do grupy zamkniętej temu - gwarantującej Ci możliwość wymiany informacji z innymi       

   członkami i zasięgnięcia opinii o dotychczasowych sukcesach wynikających z przynależności do teamu.

Jak działa  FutureAdPro?

Kupując udział w postaci paczki reklamowej (AdPak) za 50$  i oglądając codziennie 10 reklam - firma podzieli się z Tobą swoimi globalnymi zyskami.

 

W praktyce oznacza to, że będziesz otrzymywać około 1% dziennie od wpłaconej przez Ciebie kwoty przez kolejne 120 dni. Wtedy twoja paczka reklamowa wypracuje swój zysk w postaci 20% (z 50$ otrzymasz 60$).


 

 

 

Dodatkowo otrzymasz w ramach portalu 800 wyświetleń reklamy swojej firmy bądź innego biznesu.

Jeśli uważasz 20% w skali 4 miesięcy to mało - możesz wybrać sobie inną opcję. Poniżej podaję ci link do najlepszych ofert lokat w Polsce: najlepsze lokaty

Jeśli jednak nie znaleźliście niczego lepszego - zainstalujcie ten symulator i obliczcie sobie sami kiedy i jakich kwot możecie się spodziewać:

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj, że  1 udział czyli tz. Adpaks - to koszt 50$ -  w przypadku pytań - nawiąż kontakt ze mną poprzez portal FutureNet.

Z uwagi na przewidywalność tego ile i kiedy zarobisz, oraz pełną swobodę rozpoczęcia swojego biznesu od 50$ ( 1 adpacks) - zapraszam Cię do mojego FTULTRA Teamu - gdzie po pierwszej dobie będziesz już wiedział/a czego możesz oczekiwać i podjąć decyzję 

SkayWay Capital

SkayWay - jest projektem, który daje ci możliwość dołączenia do grona twórców transportu XXII wieku. Nie musisz mieć milionów aby brać udział w zyskach współczesnych mega projektów. SkayWay w ciągu jeszcze naszego życia zmieni oblicze transportu. Dołączając dzisiaj - możesz zostawić sobie lub swoim dzieciom, niesamowity prezent! Możliwość wypłaty dywidend z zysku firmy z ogromnym potencjałem!

Czy nie chciałbyś czerpać z zysków firmy, która przed ostateczną certyfikacją ma już podpisane ogromne kontrakty!?

Obejrzyj materiał, zaloguj się na stronę i zobacz jak łatwo zostać częścią tego projektu .

Czy wiesz, że możesz kupić akcje warte już od  250 $ w 10 ratach po 25 $ z gwarancją niezmienności ceny - a to tylko jedna z ofert.

SkayWay daje ci możliwość - zainwestowania małych środków i uzyskiwania dochodów pasywnych do końca istnienia firmy, która ma szansę zdominować cały świat. Przemyśl, oceń i podejmij decyzję. Jeśli nie masz większych środków skup się na FutureNet - jeśli natomiast możesz poczekać  na swoje dochody  3 - 4 lata - wykorzystaj tą możliwość.

We Go Crypto (WGC)

Jeśli nie wiesz czym jest arbitraż - obejrzyj poniższe materiały. WeGoCrypto to automatyczne oprogramowanie, wykorzystujące różnice między poszczególnymi giełdami i dokonujące w naszym imieniu transakcji. Ilość transakcji uzależniona jest od posiadanego pakietu.

WGC to także kryptowaluta XIN - która ma służyć do obrotu wewnętrznego. Obecnie, z uwagi na wprowadzanie oprogramowania użytkowego jest krypto-walutą niedoszacowaną - i może stanowić dobrą inwestycję w najbliższych miesiącach.

 

Ostatnim dzieckiem (X.2018) tej firmy jest platforma łącząca różne giełdy. Będzie to niezwykle pomocne dla traderów, którzy swobodnie poprzez API, będą mogli być w jednym miejscu na wielu platformach. Obecnie uruchomiono przedsprzedaż kryptowaluty STC mającej służyć do obsługi tej części platformy i za ich pośrednictwem możliwy będzie zakup dostępu do platformy. Więc teraz mając możliwość zakupienia tokenów STC z 80% dodatkiem do zakupionej ilości w ramach bonusu - gwarantujesz sobie dobry start  z ogromną zniżką!

Jeśli bliski jest ci rynek kryptowalut lub chcesz na nim zarabiać .... musisz mieć oprogramowanie WGC! 

Jak widać na powyższym obrazie, arbitraż za pomocą oprogramowania WGC - daje ogromne możliwości  - wyszukanie  blisko 10% różnicy między giełdami nie jest wcale niczym wyjątkowym dla tego oprogramowania. Zastanów się ile można zyskać w ten sposób dodatkowych środków ???

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com