FutureAdPro  -Mój Pierwszy Biznes od którego zaczęło się zarabianie w internecie i dzięki któremu zmieniłem zdanie na temat możliwości zarobienia pieniędzy w sieci.

Musisz wiedzieć, że FutureAdPro jest częścią Platformy reklamowej FutureNet posiadającej obecnie 5 milionów użytkowników na całym świecie i oferującą użytkownikom szereg możliwości rozwoju biznesu - poniżej przedstawiono część z nich - pełen pakiet produktów i usług zobaczysz po naciśnięciu poniższego obrazu:

FN.jpg

Aby poważnie traktować FutureNet koniecznie obejrzyj poniższy materiał filmowy oraz zapoznaj się z danymi niezależnego rankingu 200 największych firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią i przekonaj się osobiście gdzie w nim znajduje się FutureNet.

 

CZYM JEST FUTURENET ?

FUTURENET  – jest to jedyna w swym rodzaju platforma multimedialna dzieląca się zyskami ze swoimi użytkownikami.

Czy gdyby ktoś 10 lat temu miał okazje zainwestować w akcje Facebooka to zrobiłbyś to, czy nie uwierzyłbyś, ze portal społecznościowy możne odnieść taki sukces?

Dziś Facebook zarabia miliardy i gdybyś zainwestował w niego na początku jego rozwoju, to dziś mógłbyś być milionerem.

Na inwestycje w Facebooka jest już za późno ale pojawiła się kolejna rewolucja na rynku portali społecznościowych – FutureNet.

JAK MOŻESZ ZAROBIĆ ?

Portal reklamowy daje wyjątkową możliwość reklamowania się wśród członków pięcio milionowej społeczności i zarabianiu na tym. Nie jest konieczne posiadanie firmy czy produktu który będzie rekalmowany lecz nie da się ukryć, że jest to oferta na której skorzystają najwięcej posiadacze własnego biznesu, sklepu internetowego czy chociażby posiadacze swojej strony internetowej.

W FutureAdPro kupujesz paczki reklamowe, czyli tzw. AdPacki.

Paczki dostępne są w dwóch wariantach – za 50$ oraz 10$.

 

Kupując paczkę reklamową za 50$ otrzymasz 800 wyświetleń własnej reklamy. Jeśli jednak będziesz codziennie oglądał 10 reklam innych użytkowników, to firma podzieli się z Tobą swoimi zyskami.

Będziesz otrzymywał 1% dziennie od wpłaconej kwoty przez 120 dni. W praktyce po 120 dniach z wpłaconych 50$ będziesz miał 60$. Pomimo tego że zarabianie ma charakter prowizyjny, i dzienne naliczenia są uzależnione od obrotu FutureNet jako całości, każdy Adpack pracuje tak długo aż wypracuje 60$.

JAK TO DZIAŁA W PRAKTYCE?

Możesz zakupić do 400 AdPacks - każdy po 50$

Załóżmy, że kupujesz 01.02.2019 r. 100 AdPacks = 5000 $

Oglądasz 10 reklam aby wziąć udział w zyskach platformy reklamowej FutureNet i drugiego dnia będzie na twoim koncie 50$ zwrotu, kolejnego 100 itd.

Otrzymane 50 $ możesz wypłacić lub reinwestować i powiększać swój pracujący kapitał. Ogromny potencjał procentu składanego, najlepiej zobrazuje kalkulator na PC który zamieściłem do ściągnięcia poniżej.

W ten sposób reinwestując i oglądając codziennie reklamy około 20.10.2019 r. uzyskasz maksymalną ilość AdPacks i od tej pory robiąc to co robiłeś - czyli reinwestując i oglądając reklamy - co miesiąc będziesz mógł wypłacać nieco ponad 1000$

Pomimo tego że zarabianie ma charakter prowizyjny, i dzienne naliczenia są uzależnione od obrotu FutureNet jako całości, każdy Adpack pracuje tak długo aż wypracuje 60$ więc osiągniesz swój założony cel.

Jeśli uważasz że 20% w skali 4 miesięcy to mało - możesz wybrać sobie inną opcję. Poniżej podaję ci link do najlepszych ofert lokat w Polsce: najlepsze lokaty tylko pamiętaj, że oprocentowanie lokat obejmuje okres 12 miesięcy!

Z uwagi na przewidywalność tego ile i kiedy zarobisz, oraz pełną swobodę rozpoczęcia swojego biznesu od 50$ (1 adpacks) - zapraszam Cię do mojego FTULTRA teamu - gdzie po pierwszej dobie będziesz już wiedział/a czego możesz oczekiwać od swoich środków.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do FutureNet - zapytaj mnie o to i zdecyduj bardzo świadomie, bo tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie. 

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ

Aby proces rejestracji usprawnić wykonaj poniższe kroki:

1. Rejestracja do FutureNet - jeden login i hasło otwiera Ci dostęp do wszystkich produktów - rejestracji dokonasz przez powyższy przycisk "REJESTRACJA". Rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca. 

2. Zarejestruj się na giełdzie CoinDeal - LINK 

3. Skontaktuj się ze mną - odpowiem ci na Twoje pytania, pomogę z weryfikacją konta i pierwszym zakupem - LINK

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com