Darmowe pieniądze

Darmowe pieniądze - czy jest coś takiego ?

Niestety nic nie ma za darmo - ale pokażę ci, jak bez wkładu własnego - możesz zarobić pieniądze - inwestując jedynie swój czas. Opcji jest wbrew pozorom całkiem dużo i tylko musisz wiedzieć gdzie!

Jedne sposoby na darmowe pieniądze będą wymagały stosownej aplikacji na telefonie, inne komputera z dostępem do internetu, ale wszystkie pozwolą ci na poprawienie swojej kondycji finansowej. 

W ten sposób nie tylko będziecie w stanie sobie dodatkowo poprawić kondycję finansową  - ale także zebrać środki na start w biznesie online - w którym nauczymy Was jak zamienić drobne na grube!

  

Programy na telefon

1. Sweatcoin

Działanie: Program wymaga uruchomienia GPS w telefonie w celu obliczenia ilości wykonanych kroków. Za każde 1000 kroków naliczana jest nam nagroda w postaci - 0,95 sweatcoina wymiennego na nagrody rzeczowe, wycieczki itp. ale także jest możliwość wypłaty żywej gotówki na wasze konto PayPal.

Jeśli dużo chodzisz - masz możliwość to wykorzystać - jeśli biegasz - jesteś szczęściarzem, pomieważ właśnie połączyłeś przyjemne z pożytecznym.

Kalkulator kroków - https://www.blitzresults.com/pl/kroki

2. Coin of(f) Mine

Aby zacząć grać należy założyć darmowe konto na Portalu FutureNet (podajemy prawdziwe dane abyśmy nie mieli kłopotów z wypłatą środków)  i te same dane tj. login i hasło odpalą nam grę na naszym telefonie. Jeśli założysz konto na FutureNet - będziesz w moim teamie i gdy napiszesz do mnie - pomogę ci szybko i łatwo wyprowadzić zarobione pieniądze prosto do twojego portfela ;)

Zysk: obecnie dziennie zbierzecie bez problemu 1 FTO = 40 PLN ;) - więc szybka rejestracja z powyższego linku i zarabiamy ! W mojej ocenie najłatwiejsza możliwość zgromadzenia kapitału.

Działanie: 
To co nowego daje nam FutureNet, jakie nowe projekty i ciekawe pomysł są wprowadzane w tej firmie, po prostu zwala mnie z nóg. Osoby, które grały w Pokemon Go, lub Ci którzy coś na ten temat słyszeli wiedzą jaki był szał kiedy ta gra się pojawiła. Miliony jak nie miliardy ludzi na całym świecie zaczęły chodzić po miastach z telefonem w ręce i łapać pokemony. Teraz coś podobnego daje nam FutureNet, tylko teraz nie łapiemy pokemonów a zbieramy cenne monety FuturoCoin, które później będziemy mogli zamienić na pieniądze!!! Gra nazywa się "Coin of Mine". Czy to nie jest kosmos? Nie dość, że grasz w grę, to jeszcze zarabiasz    Gratulacje dla osoby, która wpadła na taki pomysł, ponieważ to jest mega. Osobiście już nie mogę się doczekać na to aż gra w pełni zacznie działać, bo aktualnie mamy tylko wersje testową, po to aby każdy mógł zgłaszać niedociągnięcia i błędy występujące jeszcze w grze, żeby z oficjalnym startem wszystko działało na tip top. Właściciele powiedzieli, że w grze będzie dodanych MILION sztuk FuturoCoina    Aktualna cena jednego FuturoCoin to ok. 40 zł, a więc w grze będzie 40 MILIONÓW złotych !!!   

Cena FTO - znajdziesz tu aktualne ceny FTO co pozwoli ci obliczyć ile realnych pieniędzy własnie zarobiłeś.

Strona Gry  - informacje źródłowe o grze 

3. Banners App

Firma FutureNet dominuje w pomysłach dających szybko zarobić - dlatego zakładając konto z powyższego przycisku (Konto FN) - możesz liczyć na info o nowych projektach.

Te same dane tj. login i hasło do portalu FN - umożliwiają dostęp do wszystkich ich produktów. 

 

Zarabiasz za każdym razem kiedy odblokowujesz klawiaturę swojego telefonu! Serio? Firma FutureNet wychodzi tym razem naprzeciw wszystkim tym osobom które chciałyby zacząć zarabiać w internecie nie angażując własnego kapitału. Po kilku latach przygotowań światło dzienne ujrzała aplikacja mobilna Banners App. Zarabianie w Internecie bez inwestycji staje się faktem.

Na czym to polega i jak to możliwe że można zarabiać za każdym razem kiedy odblokowujemy klawiaturę telefonu?

Odpowiedź jest bardzo prosta. FutureNet to platforma społecznościowa która na dzień dzisiejszy 16.09.2018 posiada ponad 3 000 000 użytkowników. Rynek reklamy ciągle rośnie i wiele firm szuka miejsc gdzie mogą reklamować swoje produkty czy usługi. Oczywiście chcą je reklamować jak największej liczbie osób. I tu pojawia się Banners App. Czy rewolucyjna metoda reklamy w internecie a dokładniej na urządzeniach mobilnych które są w fazie największych wzrostów popularności.

Firma FutureNet podpisała umowy z ponad 100 wielkimi markami znanymi na całym świecie, takimi jak Pandora czy Hilton Hotels jeszcze przed startem aplikacji.

4. Buzzbee 

Dla wszystkich zainteresowanych zarobieniem dodatkowych pieniędzy polecam serwis BuzzBee.
Ściągamy aplikację na telefon, a następnie wykonujemy zadania zlecone przez firmy, które chcą sprawdzić swój produkt na rynku.


Wypłata od 2zł na konto Paypal.
Zadania polegają głównie na odwiedzeniu konkretnego miejsca i zrobieniu kilku zdjęć. Zadania są płatne
od 1 - 10 zł.
Forum gdzie znajdziecie pomoc, opinie i dowody wypłat innych użytkowników: http://support.buzzbee.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/zarabianiesmartfonem/


 

5. Ankiety

Dla wszystkich zainteresowanych zarobieniem dodatkowych pieniędzy a zaczynających bez własnego wkładu polecam skorzystać z jednego z poniższych programów zajmujących się zbieraniem opinii o produktach i usługach w zamian za co otrzymacie ekwiwalent w postaci kwot pieniędzy  bądź bonów na zakupy.

Kolejna propozycja poniżej - to firma na rynku od 2004 roku - umożliwiająca zarabianie nawet nieco młodszym a mającym co najmniej 13 lat. W stronę tych młodszych firma zrobiła ukłon i zamiast podania konta bankowego możliwe jest podanie numeru telefonu - na który swoje zarobione pieniądze otrzymacie w formie doładowania konta u operatora.


 

6. Zwrot pieniędzy za zakupy

Robiąc zakupy z aplikacją Cashback - możesz odłożyć swoją 13 pensję !!! Co jest ci potrzebne?

1. Darmowa aplikacja

2. I świadomość, że dzięki darmowej karcie Cashback i aplikacji możesz robić zakupy i oszczędzać u takich partnerów jak:

Całą listę partnerów znajdziesz w aplikacji - dzięki jednej aplikacji możesz oszczędzać w ponad 50 krajach !!! - wiec zabierz ją koniecznie na wakacje!

 

Ile wydaje twoja rodzina miesięcznie na zakupy? art. spożywcze, ubrania, paliwo, hobby itd.

Za zakupy z aplikacją dostajemy od firm do 5% zwrotu nie w punktach lecz żywej gotówce!!! Więc punkty na Orlenie, Biedronce, Pyszne.pl itd. w końcu się sumują a w dodatku nie potrzebujemy dziesiątek kart lojalnościowych!

A dodatkowo naliczane są SP (Shoping Points) które możemy wykorzystać jako rabaty u partnerów 1 SP = 22,5 wysokość rabatu.

Przykład:

Zakupy miesięczne 2250 zł (rocznie 27 000 zł)

Zakładając tylko 2% Cashback - otrzymujemy 540 zł na nasze konto w gotówce.

i około 150 SP - co daje 3375 zł 

W SUMIE to aż = 3 915 zł

Jeśli widzisz potencjał w tej aplikacji - podziel się tą stroną ze swoimi znajomymi - niech żyje się nam wszystkim lepiej.

Przy rejestracji koniecznie podaj swoje prawdziwe dane ponieważ mogą później występować problemy z wypłatą na konto twoich zaoszczędzonych pieniędzy. 

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com