Biznes Online

Brak pieniędzy to nie problem

- brak pieniędzy to jest wynik tego co się robi

- a to co się robi wynika z tego co się wie.

1. Ja i biznes - jeszcze online? to nie dla mnie!

Większość, jak nie wszyscy, na słowo biznes online zaczynają zachowywać się irracjonalnie.

Ludzie których największym marzeniem jest stabilna praca na etacie - po nawiązaniu rozmowy na temat biznesu online w oka mgnieniu stają się wybitnymi fachowcami przedmiotowej tematyki.

Przedstawiają wyssane z palca historie o niepowodzeniach sąsiada z klatki w jakimś tam takim biznesie, braku czasu, braku pieniędzy akurat w tej chwili itd.

Ludzie się najzwyklej w świecie boją wszystkiego co nowe i to jest zrozumiałe - natomiast niezrozumiałą dla mnie jest zauważalna u większości - postawa  zrezygnowania i poddania.

Od małego uczono nas, że mamy się uczyć aby znaleźć dobrą pracę - czy ktoś z was słyszał stwierdzenie - ucz się żeby mieć swój biznes?

 

Nie dziwcie się więc, że nie szukacie niczego więcej niż pracy na etacie.

Macie moralny obowiązek wobec swoich dzieci aby pokazać im, że można pracować bez ograniczeń zarobków i w czasie wybranym przez nich - ale musicie wcześniej nauczyć się tego sami!

I tu pojawiają się dylematy ... 

A - jest mi dobrze, wystarcza mi od 1 do 1 kolejnego miesiąca i nie chce mi się po ciężkich 8 godzinach pracy robić niczego więcej. Ja jakoś żyję to i moje dziecko da sobie radę tak jak i ja.

B - jeśli nadejdzie kolejny zapowiadany kryzys gospodarczy, nie mogę pozwolić sobie abym był uzależniony od pracodawcy. Zacznę z kimś, kto wie jak to zrobić,  budować już dzisiaj - budować swoją niezależność finansową a później nauczę tego swoich dzieci.

Mam nadzieję, że skoro ktoś polecił ci tą stronę i zabrnąłeś tak daleko .... to zauważył w Tobie cechy osoby z grupy "B" - zrób to samo dla kogoś ze swojego otoczenia - aby miał szansę podjąć decyzję samodzielnie.

2. No dobrze mogę się z tym wszystkim zapoznać.

No i tu także się nie da się iść na skróty.  W Biznesie Online bardzo ważne jest wsparcie doświadczeniem nowych osób. Jest to masa nowych zagadnień, które w początkowej fazie wyglądają na ogromnie skomplikowane. 

To nieprawda!

Chętnie ci pomogę i przeprowadzę przez  początek Twojej drogi w Biznesie Online

I nie martw się - będąc moim partnerem biznesowym - wsparcie uzyskasz zupełnie gratis. 

 

3. OK chcę czegoś nowego się nauczyć i zapewnić sobie niezależność finansową.

Nic prostszego:

 

- zaloguj się za darmo - na portal społecznościowy -  https://ftultra.futurenet.club

  ( przy rejestracji użyj we własnym interesie - prawdziwych danych).

- następnie napisz do mnie - użytkownik w twoich znajomych "FTULTRA" - że chcesz uzyskać bezpłatny mentoring biznesowy,  który pozwoli ci na budowanie samodzielnie biznesu.

Zebrane przez ostatnie lata doświadczenia i czas poświęcany na monitorowanie wszelkich zmian owocują stałym rozwojem osób budujących swój biznes razem ze mną.

 

Chciałbym abyś stał / stała się częścią mojego ULTRA Teamu - grona osób które w ciągu roku zwiększyły swój kapitał o 100% .

Wiedza ta , zarezerwowana jest tylko dla moich partnerów - więc tu i teraz musisz podjąć swoją najważniejszą decyzję:

 

 ​

W przypadku jakichkolwiek problemów przy rejestracji - napisz do mnie przez Kontakt bądź zapoznaj się z materiałami z linku : Informacje 

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com