Jaki wybrać kierunek

Committed to Excellence

Jeśli zastanawiasz się nad rodzajem biznesu dla siebie, musisz rozważyć kilka czynników które pozwolą wybrać to co jest dla ciebie najlepsze.

Do podstawowych pytań na które musisz sobie odpowiedzieć należy:

1. Ile jestem w stanie dziennie poświecić na dodatkowe zajęcie. 

           Ilość włożonego czasu, niewątpliwie determinować będzie twoje efekty. Ale musisz wiedzieć, że są  projekty którym  wystarczy poświecić 15 minut dziennie aby osiągać całkiem pokaźne sumy. Oczywiście nie jest to jedyny czynnik.

2. Ile jestem w stanie wygospodarować własnych środków.

         Aby nasze pieniądze mogły robić pieniądze - musisz je mieć i wiedzieć ile. Odnosząc się do znanej wszystkim lokaty bankowej - wiadomym jest, że zakładając lokatę z kwotą 1000 PLN będziemy mieć proporcjonalnie mniej niż z lokaty 10 000 PLN. Więc przemyśl ile środków do dyspozycji obecnie posiadasz.

 Jeśli jesteś w sytuacji skrajnej i wystarcza ci na utrzymanie od pensji do pensji - nie martw się, małymi krokami także możesz zwiększyć swój budżet ale o tym powiem więcej w innym dziale.  

3. Czy lubię kontakt z ludźmi i czy potrafię z nimi rozmawiać.

        Bardzo dużo firm wypłaca wynagrodzenie za propagowanie wśród ludzi ich produktów. Nie wydają ogromnych pieniędzy na reklamę w telewizji i prasie lecz środki te wypłacają partnerom. Nie myślę tu o chodzeniu  od drzwi do drzwi, ale o bardziej subtelnych formach, które jeśli znajdziesz swoją niszę - mogą być dla ciebie przyjemnością. Ponadto nauczymy cię wykorzystywać przy tym social media. Kontakt z ludźmi jest istotny,  ale nie jest niezbędny dlatego jestem pewien, że znajdziesz dla siebie opcję -nawet jeśli z jakiś powodów chcielibyście unikać kontaktów z ludźmi ze swojego otoczenia. 

4. Czy lubię się uczyć?

    Na każdym etapie rozwoju - czy podjęcia współpracy z jakąś firmą - niezbędne jest poświecenie swojego czasu aby poznać daną firmę, produkty czy jej zasady działania. Jest to bardzo istotne ponieważ brak zaangażowania we własny rozwój powoduje, że stajecie się mało profesjonalni - a rynek szybko to zauważy i nie będziecie traktowani poważnie przez rozmówcę.

5. Chcę zarabiać od razu, czy chcesz pracować powoli na bezpieczeństwo finansowe w  późniejszych latach.

       Jest to kolejne bardzo ważne pytanie. większość ludzi pracuje latami i wydaje wszystko co udało się im zarobić licząc, że wpływy będą cały czas rosnąć bądź chociaż będą na podobnym poziomie. Niestety jest to bardzo niebezpieczne myślenie. Niż demograficzny i  zbliżający się wielkimi krokami kolejny kryzys gospodarczy - zmiecie z rynku wielu pracodawców i rozsądnym jest zrobić wszystko aby mieć alternatywne źródła dochodów. Dlatego odpowiedź na pytanie czy chcę zarabiać dodatkowo - z założeniem "przejedzenia"  tych środków, czy chcę budować swoje bezpieczeństwo? - jest bardzo istotne  i wynika z tz. inteligencji finansowej.

Jeśli odpowiesz sobie na powyższe pytania - możesz przejrzeć wybrane dla Was firmy i wybrać co najmniej jedną z nich aby doświadczyć cudownego uczucia niezależności finansowej - czego życzę każdemu z was :)

©2018 by FTULTRA. Proudly created with Wix.com